Menu

TRWA REZERWACJA NA JAGODOWE TRENDY 2017.

13 listopada 2016 - Bez kategorii

Od trzech tygodni rezerwujemy powierzchnie wystawowe na JAGODOWE TRENDY 2017! Trzy tygodnie i niemal dwie trzecie powierzchni w zabudowie zarezerwowanych! Oferujemy nieco większą powierzchnie zabudowaną w stosunku do edycji 2016. Wprowadzamy kolejną modyfikację związaną z systemem rezerwacji stoisk w zabudowie na hali sportowej. Proponujemy w miarę prosty system, który umożliwia samodzielną rezerwację przez Firmy wybranego miejsca. Pod zakładką REZERWACJA znajdziecie Państwo aktywny arkusz na którym  po najechaniu kursorem na dany numer stoiska pokaże się Wam w komentarzu jego status, wielkość, cena oraz wizualizacja na fotografii. Aby zarezerwować BOX wystarczy „kliknąć” myszką w stoisko o statusie DOSTĘPNE  i system rezerwacji uruchamia procedurę. Ta informacja jest również dla odwiedzających, którzy dzięki opisom w komentarzach mogą zaplanować spotkania z wybranymi firmami. Po zakończeniu rezerwacji zamieścimy listę wystawców w zakładce DLA UCZESTNIKÓW.

W trakcie finalizacji jest program JAGODOWYCH TRENDÓW 2017. Po raz kolejny mówić będziemy zarówno o roślinach jagodowych jak również nie pominiemy owoców pestkowych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem w 2016 roku. Zapewniamy najważniejszych  wykładowców z kraju jak również swoją wiedzę przekażą Wam goście zagraniczni.

Głównymi Sponsorami JAGODOWYCH TRENDÓW 2017 ponownie są Firmy: BAYER Sp. z o.o, TIMAC AGRO POLSKA oraz marka NEW HOLLAND

Obserwujcie naszą stronę www.krasnikjagodowetrendy.pl gdzie w kolejnych komunikatach będziemy informować o postępie przygotowań.

IMG_0050Malinowe_trendy_krasnik25DSC_0493

Dodaj komentarz