JAGODOWE TRENDY JUŻ JUTRO!

Już czujemy oddech zbliżających się JAGODOWYCH TRENDÓW 2017!

Już niemal  gotowe zabudowy dla wystawców! Pozostały tylko zabiegi kosmetyczne.   108 zgłoszonych firm różnych branż,  prezentować  się będzie w zabudowie i w ogrzewanej hali namiotowej. W zakładce REZERWACJA w aktywnym arkuszu można dowiedzieć się jakie firmy i w którym miejscu  zarezerwowały stoiska. Wystarczy kursorem najechać na BOX i w komentarzu pokaże się nazwa wystawcy. Uzupełnieniem jest Katalog Wystawców   w zakładce WYSTAWCY.

Biuletyn konferencyjny w druku. W naszej ocenie – biorąc analizę historyczną – tegoroczna jakość merytoryczna materiałów jest jedną z najlepszych a może najlepsza w dotychczasowych edycjach.

Program JAGODOWYCH TRENDÓW 2017 podzielony jest na wykłady w dwóch salach a znajdziecie Państwo w zakładce PROGRAM. Główna sala wykładowa będzie miejscem większości prelekcji zaplanowanych w tegorocznej edycji. Uzupełnieniem całości będą zajęcia tematyczne, które odbywać będą się w Sali na Galerii.

Każdego dnia Konferencji od godzin porannych funkcjonować będzie  catering z pełną gamą posiłków dla uczestników – jak zwykle w przystępnych cenach.

Ruchem pojazdów kierować będzie Agencja Ochrony, zaś za parking posłuży płyta boiska piłkarskiego.

Oddajemy Wam produkt dobrej jakości umożliwiający pozyskanie wiedzy wielokierunkowej, doradztwa oraz zakupów. JAGODOWE TRENDY są wyznacznikiem – jak sama nazwa mówi – trendów, które  aktualnie obowiązują w produkcji gatunków zawartych w jej tegorocznym programie.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Polecamy: http://lublin.tvp.pl/28499285/5-stycznia-2017

 

 

 

Zostaw odpowiedź