Menu

ROZPOCZYNAMY REZERWACJĘ

9 października 2017 - Bez kategorii
ROZPOCZYNAMY REZERWACJĘ

 

Rozpoczynamy rezerwację stoisk na JAGODOWYCH TRENDACH 2018.

Specyfikacje stoisk, kontakt do wykonawcy zabudowy, dodatkowe wyposażenie oraz polecane miejsca noclegowe znajdziecie Państwo w zakładce DLA WYSTAWCÓW podstrona ZABUDOWA

Podtrzymujemy system rezerwacji bezpośredniej  przez Firmy na zasadzie samodzielnego wyboru spośród wolnych stoisk.

Jak rezerwować stoiska?

W zakładce „Rezerwacja” znajdziecie Państwo plan stoisk. Najeżdżając kursorem na stoisko pojawi się komentarz  o jego numerze, powierzchni, cenie netto oraz jego statusie.  Proszę wybrać spośród  „dostępnych” stoisko które Państwa interesuje. Najechać kursorem na nie i kliknąć lewym przyciskiem myszy. Pojawi się informacja, że Box jest w koszyku. Wcisnąć  „Rezerwacja” i pojawi się karta do wypełnienia pól niezbędnych do kontaktu z Państwem. Jeżeli chcecie Państwo złożyć zmówienie innej opcji niż stoiska standardowe proszę w polu „Uwagi” wpisać opis zamówienia. Po wypełnieniu żądanych pól proszę wcisnąć „Rezerwacja”.  Pocztą zwrotną przesłana  zostanie do Państwa stosowna karta zgłoszenia.

Sam proces rezerwacji powinien być skończony przed upływem 5 minut. Przekroczenie tego czasu powoduje unieważnienie rezerwacji. W tym czasie Państwo blokujecie stoisko dla siebie i nikt inny nie może go zarezerwować. Po wysłaniu rezerwacji otrzymacie Państwo jej potwierdzenie na podany adres e-mail.

Rezerwację można przerwać wciskając  „Anuluj”.

Mamy nadzieję, że ten opis pomoże Państwu sprawnie przeprowadzić proces rezerwacji.