Menu

KATALOG WYSTAWCÓW – E

 

Nazwa Firmy: Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „EKODARPOL” Zbigniew Zubala
Adres: ul. Grunwaldzka 20 74-400 Dębno
Tel./Fax: 95/760-03-22
E-mail: sekretariat@ekodarpol.pl
Strona www: www.ekodarpol.pl
BOX Nr 35

Informacja o Firmie:
PPH „EKODARPOL” OD PONAD 20 LAT ZAJMUJE SIĘ PRODUKCJĄ EKOLOGICZNYCH NAWOZÓW I UŻYŹNIACZY GLEBOWYCH. INNOWACYJNE PRODUKTY PRZEZNACZONE DLA SADOWNIKÓW I OGRODNIKÓW DOSTĘPNE SĄ U DYSTRYBUTORÓW W CAŁEJ POLSCE. KOMPLEKSOWEGO DORADZTWA I INFORMACJI W ZAKRESIE PRODUKTÓW UDZIELA PAN JERZY LEŚNIAK
TEL. 885-110-530

 

Nazwa Firmy: Przedsiębiorstwo Ekologiczne Ekoflora Siewielec Tadeusz

Adres: Kolejowa 14 23-200 Kraśnik

Tel./Fax:818252025

E-mail:ekoflora@pro.onet.pl

Strona www:www.ekoflora.com.pl

BOX Nr 21

Informacja o Firmie: Przedsiębiorstwo Ekologiczne EKOFLORA powstało w 1991 roku i jest jednym z inicjatorów wprowadzenia na polski rynek dolistnego dokarmiania roślin. Jest przedsiębiorstwem prywatnym. Oferta produktowa firmy jest bardzo szeroka. Firma produkuje zarówno wyspecjalizowane nawozy do dolistnego dokarmiania roślin, jak i wiele preparatów przeznaczonych dla przemysłu. W tym celu wykorzystywane są najnowsze technologie oraz bieżąca współpraca z nauką polską.

P.E. EKOFLORA dysponuje:

 

 

Nazwa Firmy: ERG-System S.A.

Adres: Ul. Chopina 15, 43-170 Łaziska Górne,

Tel./Fax: 32 224 35 20

E-mail: info@erg-system.pl

Strona www: www.erg-system.pl

BOX Nr 89

Informacja o Firmie:

Firma ERG-System S.A. to lider branży opakowań wielokrotnego użytku z tworzyw sztucznych. Produkty marki ERG-System S.A. stanowią podstawowy element logistyki w wielu gałęziach przemysłu spożywczego. Nasze opakowania świetnie sprawdzają się na co dzień, jako podstawowy składnik. Dynamicznie reagujemy na potrzeby rynku czego doskonałym przykładem są dwa najnowsze typy skrzynek do warzyw i owoców. ERG-System S.A. rekomenduje personalizację oferowanych artykułów. Proponujemy trwałe znakowanie produktów, przy użyciu technologii najnowszej generacji.