Menu

KATALOG WYSTAWCÓW – G

Nazwa Firmy: Geo Polska sp. z o.o.

Adres: ul. Drzymały 135a, 41-407 Imielin

Tel./Fax: +48 606 38 58 33

E-mail: sprzedaz@geo-polska.pl

Strona www: www.geo-polska.pl

BOX Nr 75

Informacja o Firmie:

Firma Geo Polska jest wiodącym dostawcą specjalistycznych folii ogrodniczych Kritifil® do uprawy owoców miękkich (maliny, truskawki, borówki)

Posiadamy również w sprzedaży tkaniny do głuszenia chwastów oraz siatki ochronne (słońce, grad, wiatr, insekty) z elementami montażowymi i gotowymi rozwiązaniami systemowymi.

Oferujemy też elementy do budowy konstrukcji przeciwgradowych, a za pośrednictwem spółki córki, firmy Imago, konstrukcje tuneli ogrodniczych i systemów do ochrony przed deszczem.

 

Nazwa Firmy: Gospodarstwo Ogrodnicze Waganowice Paulina Kusibab-Popowicz i Mirosław Popowicz s.c.

Adres: Waganowice 44A, 32-090 Słomniki, woj. Małopolskie

Tel./Fax: (12) 442-60-50

E-mail: biuro@gowsc.pl

Strona www: gowsc.pl

BOX Nr 5

Informacja o Firmie: Gospodarstwo Ogrodnicze Waganowice znajduje się w odległości 30 km od Krakowa. Specjalizujemy się w produkcji roślin z uwzględnieniem potrzeb i zainteresowań naszych Klientów. W naszej ofercie znajdują się rośliny owocowe takie jak: aktinidia, aronia, borówka amerykańska, jagoda kamczacka, jeżyna wielkoowocowa, malina, malinojeżyna, malinotruskawka, świdośliwa, żurawina i ozdobne: lawenda wąskolistna, brzoza, lilak. Materiał wyjściowy do naszej produkcji stanowią sadzonki rozmnażane metodą in vitro, pochodzące z Gospodarstwa Ogrodniczego T. Kusibab. Nasza oferta skierowana jest do szkółkarzy, plantatorów oraz firm zajmujących się aranżacją terenów zielonych. Jesteśmy zrzeszeni w Związku Szkółkarzy Polskich.

 

Nazwa Firmy: GREENLAND TECHNOLOGIA EM Sp. Z O.O.

Adres: TRZCIANKI 6, 24-123 JANOWIEC

Tel./Fax: 81 888 53 25

E-mail: biuro@emgreen.pl

Strona www: www.emgreen.pl

BOX Nr 47

Informacja o Firmie: Greenland Technologia EM Sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem Fundacji EM Research Organization (EMRO) z Japonii i wyłącznym dystrybutorem Technologii Efektywnych Mikroorganizmów (EM) w Polsce. Założycielem EMRO jest twórca Technologii EM Prof. Teruo Higa. Greenland Technologia EM powstała w 1999 roku. Podstawową działalnością firmy jest licencyjna produkcja preparatów z serii EM mających szerokie zastosowanie w uprawach, hodowli oraz w gospodarstwach domowych. Propagowanie korzyści wynikających z ich stosowania. Naszym zadaniem jest również adaptacja do polskich warunków prostych i zarazem nowoczesnych rozwiązań zawartych w Technologii Efektywnych Mikroorganizmów (EM).

Nazwa Firmy: GRUPA EDEN MARIUSZ JÓŹWIAK „MONITORING WIZYJNY”

Adres: 21-080 GARBÓW, WOLA PRZYBYSŁAWSKA 152

Tel./Fax: 500 400 055, 81 440 38 55

E-mail: biuro@grupa-eden.pl

Strona www:www.grupa-eden.pl

BOX Nr 63

Informacja o Firmie: Specjalizujemy się w montażu systemów monitoringu wizyjnego – kamer. Modernizujemy istniejące instalacje kamer. W naszej ofercie posiadamy mobilne systemy monitoringu dedykowane do pojazdów z możliwością zdalnej obserwacji przez Internet. Prowadzimy sprzedaż fotopułapek z powiadomieniami na telefony komórkowe oraz wideodomofonów. Współpracujemy z Firmą Leasingową. Oferujemy leasing sprzętu dla firm z niską miesięczną ratą. Posiadamy koncesję ochrony osób i mienia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Nr:L-0224/11