Menu

KATALOG WYSTAWCÓW – S

Nazwa Firmy:   SoFruPak

Adres:  Gomulin – Dąbrówka 10

Tel./Fax:            601 918 671

E-mail:               sofrupak@sofrupak.com

Strona www:     sofrupak.com

BOX Nr 13

Informacja o Firmie:

SoFruPak – wizytówką Twoich owoców.

Jesteśmy producentem innowacyjnych tekturowych opakowań dla owoców miękkich. Stworzyliśmy i opatentowaliśmy System, w którym opakowania jednostkowe współgrają ze zbiorczymi. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom konstrukcyjnym nasze opakowania umożliwiają szybsze schłodzenie owoców. Pomagają stworzyć własną markę i wyróżnić się na anonimowym rynku owoców, przyciągając uwagę konsumentów estetycznym, kolorowym i ekologicznym opakowaniem.

Opakowania SoFruPak oferujemy dla eksporterów polskich owoców jaki i dla uznanych plantatorów regionalnych czy sieci handlowych. Są idealną propozycją dla owoców ekologicznych. Wyróżnij się – klienci to zauważą!

 

Nazwa Firmy: PPHU Soldrip sp. z o.o.
Adres: ul. Mszczonowska 86, 96-100 Skierniewice
Tel./Fax: (046) 834-97-68
E-mail:biuro@soldrip.pl
Strona www: www.soldrip.pl
BOX Nr 45

Informacja o Firmie:
Firma Soldrip Sp. z o.o. została założona w 1994 roku w Skierniewicach. W obecnej chwili prowadzimy działalność handlowo – usługową, jak również doradczą na terenie całej Polski, a także Litwy, Łotwy, Ukrainy i Białorusi. Istotą naszej działalności jest przede wszystkim wykonywanie usług w zakresie kompleksowej budowy instalacji nawodnieniowych w sadach, jagodnikach, uprawach polowych, szkółkarstwie ogrodniczym i leśnym, a także tunelach i obiektach szklarniowych. Zajmujemy się także dozowaniem CO2 oraz budową instalacji kontroli klimatu w szklarniach. Posiadamy prężnie działający oddział w Kaliszu oraz magazyn w Chodnowie.

Sumi Agro Poland

Ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa

tel.: 22 637 32 37; fax: 22 637 32 38

e-mail: biuro@sumiagro.pl

www.sumiagro.pl

BOX  44

Sumi Agro Poland Sp. z o.o. oferuje szeroki wybór produktów do ochrony upraw sadowniczych i warzywniczych: fungicydy, herbicydy, insektycydy, środki przędziorkobójcze oraz nawozy. Flagowymi produktami dla sadownictwa są: Mospilan 20 SP – teraz nowy i wygodny sposób użytkowania – woreczki wodnorozpuszczalne, Nissorun Strong 250 SC, Kendo 50 EW i Topsin M 500 SC, który ma obecnie ponad 250 zastosowań. Na sezon 2017 Sumi Agro Poland poleca nowości: Yamato 303 SE dla upraw jagodowych, Kanemite 150 SC dla upraw pod osłonami oraz nagrodzony na targach HortiTech najnowszej generacji środek Isomate CTT, który wykorzystuje feromony do zwalczania owocówki jabłkóweczki.

 

Nazwa Firmy:  superborowka.pl

Adres: ul. Sumińska 90, 44-290 Jejkowice

Tel./Fax: 693086505

E-mail: superborowka@gmail.com

Strona www: www.superborowka.pl

BOX Nr 10

Informacja o Firmie:

Specjalizujemy się w produkcji kwalifikowanych sadzonek borówki wysokiej oraz jagody kamczackiej. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie. Rocznie produkujemy ponad 100 tyś. sadzonek. Rośliny rozmnażane są metodą in vitro oraz wegetatywnie. W naszej ofercie znajduje się 20 odmian borówki amerykańskiej, m.in.: Bluecrop, Chandler, Chanticleer, Duke. Oferujemy również sadzonki aktinidii (mini kiwi), świdośliwy, żurawiny oraz derenia. Sadzonki sprzedawane są w multiplatach, doniczkach P9, 1,5 l oraz C2.  Naszym klientom oferujemy doradztwo w zakresie zakładania oraz prowadzenia plantacji.

 

Nazwa Firmy: Syngenta Polska Sp. z o.o.

Adres: Szamocka 8, 01-748 Warszawa

Tel./Fax: +48 (22) 326 06 01 / +48 (22) 326 06 99

E-mail: poland.office@syngenta.com

Strona www: www.syngenta.pl

BOX Nr : 83

Informacja o Firmie:

Syngenta od ponad 15 lat oferuje polskim producentom innowacyjne produkty, które pomagają zwiększać wydajność upraw w sposób przyjazny dla środowiska. Jako liderzy na rynku posiadamy w swojej ofercie szerokie portfolio produktów, obejmujące: herbicydy, fungicydy, insektycydy, zaprawy nasienne, nasiona oraz materiały wyjściowe do dalszej produkcji. Profesjonalne programy, wspierające uprawę oraz doradztwo na miejscu produkcji to elementy kompleksowego podejścia do procesu produkcji.

Wspieramy producentów warzyw i owoców w ich staraniach o zwiększanie plonu i pomagamy im w zwalczaniu szkodników oraz chorób atakujących uprawy. Nasze portfolio sprawdzonych od lat i skutecznych produktów regularnie uzupełniamy o dziesiątki nowych preparatów i odmian, które na bieżąco pozwalają rozwiązywać problemy pojawiające się w uprawach czy spełniać oczekiwania producentów.

Nazwa Firmy: Synthos AGRO sp. z o.o.

Adres: 32-600 Oświęcim, ul. Chemików 1

Tel./Fax: +48 33 847 47 77

E-mail: synthos.agro@synthosgroup.com

Strona www: synthosagro.com

BOX Nr  77

Informacja o Firmie:

Synthos AGRO Sp. z o.o. to czołowy krajowy producent środków ochrony roślin oraz produktów dla domu i ogrodu.

Wiodące marki produktów :

Dla SADOWNIKÓW – Miedzian®, Miedzian® Extra, Kaptan®, Kaptan® Plus, Sadoplon®, Grot oraz NOWOŚĆ – fungicyd o działaniu układowym TORES.

Dla WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW – Muchozol®, Muchozol® – na osy i szerszenie, Insektozol, Mrówkozol® granulat i płyn na mrówki.

 

Nazwa Firmy: GOSPODARSTWO OGRODNICZE SZETYŃSCY

Adres:  ul. Dolna 7, 43-340 Kozy

Tel./Fax: +48 33 819442, +48 694239015

E-mail: ogroszet@wp.pl

Strona www: szetynscy.pl

BOX Nr 32

Informacja o Firmie: Prowadzimy gospodarstwo rodzinne zajmujące sie produkcją krzewów jagodowych –

Borówki wysokiej oraz jagody kamczackiej. Rośliny podajemy  w pojemnikach p9, p11,C-1,5 oraz w multiplatach.

Sadzonki rozmnażamy zielnie , gwarantujemy wysoką  jakość oraz  zdrowotność roślin.

 

Nazwa Firmy: SZUKANIE WODY – TOMOGRAFIA ELEKTROOPOROWA

Adres: SŁODKÓW KOLONIA 56C 62-700 TUREK

Tel./Fax: 601 921 922

E-mail: szukaniewody@wp.pl

Strona www: szukanie-wody.pl

BOX Nr Przy box 13 i 14

Informacja o Firmie:

Szukanie wody – Tomografia elektrooporowa, STUDNIA – Jak znaleźć wodę na działce, polu? Jak szukać wody pod studnię głębinową?