Dlaczego świeczki na tort cyfry cieszą się olbrzymią popularnością?

Świeczki na tort w formie cyfr są bardzo popularne. Wynika to z faktu, iż w przeciwieństwie do świeczek prostych zajmują niewiele miejsca. Zdecydowanie łatwiej jest postawić 2 świeczki z cyferkami niż kilkanaście czy kilkadziesiąt świeczek prostych. Modele w formie liczb doskonale sprawdzają się zarówno na dużych wypiekach, jak i tych o niewielkich wymiarach. Ponadto są uroczym dodatkiem, stanowiącym efektowną ozdobę tortu. Występują w wielu wariantach kolorystycznych, dlatego bez problemu można dopasować je do swoich preferencji oraz stylu tortu i całej uroczystości. Dodatkowo dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Jakie świeczki urodzinowe wybrać?

Zastanawiasz się, jakie świeczki na tort kupić? Podczas wyboru tych elementów weź pod uwagę wiek solenizanta lub jubilata oraz styl i wielkość tortu. Jeśli przygotowujesz wypiek dla maluszka, świetnym wyborem będą świeczki nawiązujące do bajkowych postaci. Doskonale sprawdzą się również świeczki proste z fantazyjnymi motywami. Jeśli jednak przygotowujesz tort dla starszej osoby, wybierz świeczki w formie cyferek. Zajmą one niedużo miejsca i jednocześnie będą stanowiły wspaniałą dekorację. Ciekawą opcją są również fontanny na tort, które gwarantują spektakularny efekt.

Gdzie kupić świeczki na urodziny?

W sklepie Cukieteria dostępne są świeczki w formie cyferek, w wersji prostej, a także modele nawiązujące do popularnych bajek dla dzieci, takich jak np. “Kraina Lodu” czy “Psi patrol”. Wśród asortymentu tego sklepu można znaleźć również fontanny na tort i świeczki w różnych ciekawych kształtach. Wszystkie z nich wykonane są z wysokiej jakości materiałów i stanowią świetną dekorację wypieków. Ponadto dostępne są w atrakcyjnych cenach.